Gmail Mobile

Gmail Mobile dla Web Apps

Najszybszy sposób czytania wiadomości e-mail w telefonie

Czy masz Gmail? Czy wiesz, że oprócz aplikacji e-mailowej możesz ją również wyświetlić z przeglądarki dowolnego telefonu komórkowego w jej wersji internetowej? Gmail to wersja zoptymalizowana pod kątem gestów dotykowych i prostych klawiatur:... Zobacz pełny opis

Zalety

  • Jasny i zorganizowany wygląd
  • Tryb pisma ręcznego
  • Przystosowane do różnych modeli
  • Szybkie otwarcie

Wady

  • Trochę za proste

Dobry
7

Czy masz Gmail? Czy wiesz, że oprócz aplikacji e-mailowej możesz ją również wyświetlić z przeglądarki dowolnego telefonu komórkowego w jej wersji internetowej?

Gmail to wersja zoptymalizowana pod kątem gestów dotykowych i prostych klawiatur: e-maile pojawiają się w jednej kolumnie, która obejmuje całą szerokość ekranu i można poruszać się po różnych sekcjach na innej stronie lub na dole tej samej strony.

Co ciekawe, oprócz zwykłego pisania, wersja internetowa Gmaila dla smartfonów zawiera opcję rysowania palcami i wysyłania zdjęć bezpośrednio jako załączników. Oryginalny sposób komunikacji lub szkicowania pomysłów.

Chociaż nie mamy opcji harmonogramu i filtrów, które ma wersja na komputery, Gmail dla przeglądarek mobilnych jest w pełni zgodny z ich funkcją i jest jeszcze szybszy niż aplikacja przeznaczona specjalnie dla telefonów komórkowych i tabletów.

Najczęściej pobierane Mailing do klientów na web-apps

Gmail Mobile

Wypróbuj

Gmail Mobile Mobile

Opinie użytkowników o Gmail Mobile

Sponsorowany×