Gmail Mobile

Gmail Mobile 2.0.6

Pobieranie nie jest już dostępne. Może to być spowodowane przerwą dystrybucji programu, problemami z jego bezpieczeństwem lub z innych powodów. Możesz pobrać te alternatywy:

Skrzynka w komórce

Pobieranie Gmail Mobile na Java nie jest możliwe. W zamian polecamy pobrać Gmail Mobile. Zobacz pełny opis

Zalety

  • Prostota obsługi
  • Skróty klawiszowe
  • Bogactwo funkcji
  • Szybkie przeszukiwanie skrzynki
  • Wsparcie dla kilku skrzynek jednocześnie

Wady

  • Brak

Niezbędny
10

Pobieranie Gmail Mobile na Java nie jest możliwe. W zamian polecamy pobrać Gmail Mobile.

Gmail jest obecnie najpopularniejszym kontem e-mail. Druga odsłona darmowego klienta poczty Gmail na komórkę zasługuje na miano aplikacji wybitnej.

Gmail Mobile pozwoli Ci skorzystać z większości opcji swojego wielkiego brata na Twoim telefonie komórkowym. Dzięki Gmail Mobile nie tylko wyślesz i odbierzesz maila, ale i będziesz móc przeszukiwać swoją skrzynkę, przeglądać czaty Google Talk i sortować listy w folderach.

Dużą zaletą Gmail Mobile jest możliwość przeglądania odebranych maili bez potrzeby obciążania naszego rachunku zbędnym transferem danych. Przydatną funkcją jest też obsługa kilku konta Gmail na raz oraz możliwość zapisywania szkiców maili. Niezwykle przydatne są także skróty klawiszowe.

Jeśli posiadasz konto Gmail, to Gmail Mobile jest aplikacją, której powinieneś zainstalować. To najlepszy darmowy klient poczty na rynku.

Najczęściej pobierane Mailing do klientów na Java

Więcej